Naše služby


Exkluzívne reality


   Pojem exkluzívne reality pre nás v Pinter & Partners znamená celkom nové vnímanie realít. Každého klienta posudzujeme individuálne a ponúkame mu služby na mieru. Naše exkluzívne reality zahŕňajú všetko od nájdenia dokonalej nehnuteľnosti, cez vybavenie potrebných dokladov až po pomoc s financovaním projektu. Každý balíček skladáme presne podľa vašich potrieb.


Finančné poradenstvo


   Nájsť ideálne bývanie je len začiatok. Naši hypotekárni špecialisti poradia s vhodnými možnosťami a pomôžu vybrať najlepšie riešenie pre úver alebo hypotéku. S nami už nemusíte chodiť z banky do banky. Zariadime všetky doklady potrebné pre úver či pôžičky. Vyriešime situáciu aj pre tých, ktorí nie sú občanmi SR a chcú solídne bývať.


Starostlivosť o bývanie


   Kvalitné bývanie pre nás znamená aj skvelý servis. Samozrejmou súčasťou exkluzívnych realít je upratovanie či služby v domácnosti. Exkluzívne reality, ako ich vidíme my, predstavujú zabezpečenie všetkého, čo klient potrebuje. S pomocou záhradného architekta navrhneme ideálne riešenie, napríklad japonskú záhradu či štýlovú terasu. Čokoľvek potrebujete - povedzte nám to!


Sťahovanie a zariaďovanie


   Vieme odkiaľ aj kam, tak prečo by ste to mali riešiť vy? Presťahujeme vašu domácnosť či kancelárie do nových priestorov tak, aby ste si len prevzali kľúče. Ak situácia vyžaduje zásah bytového architekta, oslovíme jedného z osvedčených profesionálov a vy sa môžete unášať skvelým výsledkom. Naše služby bytového architekta vám tiež môžu pomôcť a poradiť pri zariaďovaní novej nehnuteľnosti. Alebo sa len jednoducho nechajte inšpirovať a priestor dotvorte podľa vlastnej fantázie.


Neočakávané udalosti


   Život vie byť nevyspytateľný. V ťažkých chvíľach preto pomôže podpora od spoľahlivého partnera. V prípade neočakávaných udalostí ako insolventnosť, strata zamestnania či exekúcia stojíme vždy na strane klienta. Pomôžeme vyriešiť veci tak, aby ste nestratili strechu nad hlavou. Upravíme finančný režim na prijateľnú úroveň, nájdeme riešenie pre každú situáciu...

Pôsobíme aj v
NITRE

Sme členom Realitnej únie

Sme členom Realitnej únie