Pinter & Partners real estate s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.Zuzana Pinterová

Zuzana Pinterová

executive director
hovorím po slovensky

Telefón: +421 903 715 609
E-mail: pinterova@ppr.sk

všetky realitné ponuky makléra


Martin Pinter

Martin Pinter

executive manager
hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: +421 903 243 462
E-mail: pinter@ppr.sk


S realitným prostredím som sa dostal do prvého kontaktu pred 7 rokmi v Austrálii, kde som žil 1,5 roka, ako klient. Oslovil ma profesionálny prístup miestnych realitných kancelárií. Preto som sa po príchode späť na Slovensko rozhodol, že prinesiem profesionálny prístup aj na slovenský trh. V roku 2011 som založil RK Pinter & Partners real estate, ktorá ponúka svoje služby v bratislavskom kraji.
RK je členom Realitnej únie Slovenskej republiky, ktorá sa snaží presadzovať korektný prístup realitných spoločností na Slovensku.

všetky realitné ponuky makléra


Iveta Zelmanová

Iveta Zelmanová

realitný maklér
hovorím po slovensky

Telefón: +421 903 427 043
E-mail: zelmanova@ppr.sk


Iveta je členkou tímu takmer od začiatku. Vstúpila do neznámych vôd, ale tvrdou prácou sa vyprofilovala na profesionálnu maklérku.
Medzi jej prednosti patrí zmysel pre detail a schopnosť pomôcť ľudom pri výbere tej správnej nehnuteľnosti. V súčasnosti sa aktívnejšie venuje vyhľadávaniu nehnuteľností pre našich klientov ako AGENT KUPUJÚCEHO. Ak plánujete zmenu v bývaní, určite nebudete ľutovať, ak využijete jej profesionálne služby.

všetky realitné ponuky makléra


Pôsobíme aj v
NITRE

Sme členom Realitnej únie

Sme členom Realitnej únie